Horoskop roślinny


BYK

21. 04. – 21. 05.

Byk i siła spokoju

Jeśli któryś ze znaków zodiaku posiada spokój, to z pewności jest to byk. Wszystko dobrze rozważa i rozsądnie podchodzi do życia. Kto idzie powoli, na pewno dojdzie do celu. To stwierdzenie traci we współczesnym świecie na wartości.

Jak dobrze, że osoby spod znaku Byka zachowały dla siebie tą mądrość. Dawne wartości, złote zasady i mądrości życiowe są przekazywane przez Byki z pokolenia na pokolenie.

Najpiękniejsze jest w tym to, jak mocno wierzy on w te wszystkie prawdy. Mocno zakorzeniony w tradycjach, postrzega rodzinę jako pewny port. Wierzy i ufa bliskim i przyjaciołom.

Stawia na „swój dom, swój ogród, swoją rodzinę”. Dopiero gdy wszystko gra, gdy pozbawił swoich bliskich wszystkich trosk znaczenia nabiera jego motto: „W spokoju leży siła”!

Tak, drogie Byki, w tym roku dwie planety mają co do Was wielkie plany: planeta szczęścia – Jupiter i planeta decyzji – Saturn, wiele odnowią w Waszym życiu. Wartości zostaną postawione na głowie. Nie pytacie dlaczego? Nie mówcie: Przecież wszystko jest dobrze tak, jak teraz. Tak byłoby pięknie, drogie Byki. Ale czy nigdy nie zastanawialiście się nad tym, czy macie już w życiu wszystko?

Co z Waszymi ukrytymi pragnieniami? Co z gorącą i erotyczną miłością? Puls życia, mrowienie w żołądku. Będziecie to właśnie odczuwać każdą komórką Waszego systemu nerwowego. Ta konstelacja gwiazd potowarzyszy Wam do początku 2009 roku. Byki, będące w szczęśliwym związku, będą zaskoczone. Także dla Was los przygotował coś pozytywnego. Miłość może być bardziej intensywna, niż możecie to sobie wyobrazić.

Powinniście wykorzystać ten okres w życiu, aby urzeczywistnić Wasze marzenia. Nie ważne czy są one natury osobistej czy zawodowej, ta energia pozytywnie wpłynie na Wasze życie.

Nasz produkt – spirulina cynk- wpłynie korzystnie na Wasz nastrój, samopoczucie i energię życiową.

Rozkoszujcie się dniem i nocą z naszym wspaniałym, w pełni naturalnym produktem. Cały zespól NATURA VITALIS życzy Wam z całego serca smakowania każdego dnia. 

Planeta: Wenus

Żywioł: Ziemia

Kolory: Błękitny, Fiołkowy

Kamienie szlachetne: Akwamaryn, cyrkon

Zwierzęta: Sarna, sowa

Rośliny: Bez, Konwalie

Zapach: Różowe goździki, Olejek wetiwerowy

Szczęśliwe liczby: 3-5-16-17-19-28Copyright © 2014 Natura Vitalis z o.o.. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.