Login

kontaktbox


Kariera w Natura Vitalis


Sieć produktów zdrowotnych.

Już sama nazwa wskazuje, o co tutaj chodzi. Chodzi o to, aby różni ludzie (sieć zbudowana z ludzi) mających wspólne zainteresowania ( w tym wypadku chodzi o temat „zdrowie”), mogli zarobić trochę grosza lub zbudować własną firmę. A więc przyjrzyjmy się temu raz jeszcze trochę dokładniej.

Czy widzieliście kiedyś bardzo piękny film, jedliście w cudownej restauracji albo przeczytaliście fantastyczną książkę? Z całą pewnością! A potem? Opowiadaliście o tym komuś? Prawdopodobnie tak, no, chyba, ze żyjecie całkiem samotnie na bezludnej opuszczonej wyspie.

Później, po twojej rekomendacji, ktoś też obejrzal ten film, zjadł w owej restauracji lub przeczytał ta książkę. Może nawet wielu. Ale czy wlaściciel kina, restauracji czy wydawnictwo książki zapłacilo ci kiedyś za twoja rekomendację? Nie? A dlaczego?

Bez tej rekomendacji twoi znajomi być może wcale nie poszliby na ten film do kina lub wybraliby inną restaurację, nie kupili tej książki. W sieci produktów zdrowotnych Natura Vitalis jest inaczej. Tutaj za polecanie produktu otrzymujesz pieniądze. Sprzedaż w sieci nie oznacza więc nic innego, jak dzielenie się  z różnymi ludzmi określonymi doświadczeniami (w tym wypadku chodzi o doświadczenie w używaniu konkretnych produktów), podawanie informacji z ust do ust i polecanie ich w ten sposób dalej.

Zamiast finansować drogie kampanie reklamowe w czasopismach, w radiu lub telewizji wynagradzamy ludzi jako entuzjastycznych użytkowników naszych produktów za każdą rekomendacje. Wielu ludzi ma już dosyć reklam i wolą posłuchać prawdy. Jak myślicie, kogo chętniej posluchają? Członka rodziny, przyjaciela, dobrego znajomego czy też uwierzą błyskotliwej reklamie, której wyprodukowanie pochłonęło miliony, a zaangażowana do niej gwiazda reklamuje dany produkt, tylko dlatego, że jej za to zapłacono. Znasz już odpowiedź.

Jeśli do tego nasi znajomi i przyjaciele będą polecać dalej nasze produkty, zostaną za to również wynagrodzeni. Tym samym sieć ludzi mających podobne zainteresowania będzie się stale rozwijać, podobnie jak twoja firma. Zdrowie jest bowiem cenniejsze od pięniedzy. Ale sieć produktów zdrowotnych Natura Vitalis troszczy się, byś osiagął profity obustronne: więcej zdrowia i więcej pięniedzy dla większej radości z życia! Po prostu przyłącz się do nas.Copyright © 2018 Natura Vitalis z o.o.. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.